Przejdź do treści

Marcin Stępień, Radca Prawny, Kancelaria Gdynia

Kancelaria

Oferujemy rzetelne doradztwo prawne oraz reprezentowanie Klientów przez sądami i organami administracji. Dla naszych Klientów sporządzamy opinie prawne, projekty umów i innych pism. Staramy się znaleźć najprostszą drogę do osiągnięcia celu, tak aby Klienta nie narażać na niepotrzebne koszty.

Jesteśmy prężnym, młodym, ale już niezwykle doświadczonym zespołem prawników. Stawiamy na rzetelność i uczciwość. Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Skutecznie i kreatywnie, a nierzadko nowatorsko i bezprecedensowo rozwiązujemy powierzone nam sprawy. Gwarantujemy elastyczne podejście do Państwa problemów.

Doceniamy rolę mediacji i negocjacji, które często pozwalają na szybsze i tańsze załatwienie sprawy – ku satysfakcji Klienta.

Bez najmniejszych kompleksów prowadzimy sprawy, w których Państwa adwersarz reprezentowany jest przez najpotężniejsze Kancelarie polskie i zagraniczne. Wielokrotnie w tego typu sprawach odnosiliśmy znaczące sukcesy.

Cechuje nas kompleksowość w świadczeniu usług, przejawiająca się chociażby w przewidywaniu konsekwencji podatkowych i karnych podejmowanych kroków prawnych.

Doskonale znamy specyfikę funkcjonowania polskiego wymiaru sprawiedliwości i organów administracji publicznej.

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia techniki, co pozwala na oszczędność Państwa czasu i pieniędzy.

Jesteśmy w stanie świadczyć Państwu pomoc na terenie całej Polski – zarówno osobiście, jak i dzięki stałej współpracy z wieloma Kancelariami (m.in. Warszawa, Kraków, Wrocław, Toruń), co pozwala na racjonalizację Państwa kosztów.

Współpracujemy zarówno z przedsiębiorcami, jak osobami fizycznymi oraz z instytucjami i organizacjami pozarządowymi (fundacje, stowarzyszenia).

Jesteśmy także doświadczonymi wykładowcami i trenerami przedmiotów prawniczych. Publikujemy komentarze praktyczne, m.in. z zakresu wszelkich aspektów prawa budowlanego i procesu inwestycyjnego oraz zagospodarowania przestrzennego.

Zapraszamy do współpracy.

KarieraKooperacjaPolecane stronyPolityka prywatności - Google+ - Facebook

^ na górę © 2009-2022 Marcin Stępień, Radca Prawny, Kancelaria Gdynia made by bakulik