Przejdź do treści

Marcin Stępień, Radca Prawny, Kancelaria Gdynia

Kariera

Jesteśmy świadomi tego, że o sukcesie Kancelarii – czyli przede wszystkim o sukcesie Klienta – decydują przede wszystkim ludzie. Dlatego stawiamy na współpracę z osobami dynamicznymi, otwartymi na świat, potrafiącymi myśleć samodzielnie i nieszablonowo, skorymi zaakceptować naszą misję.

Z tego względu prowadzimy stałą rekrutację, nie wykluczając także nawiązania współpracy ze specjalistami z poszczególnych dziedzin prawa.

Prawników, aplikantów radcowskich i adwokackich, a także radców prawnych i adwokatów zainteresowanych współpracą z naszą Kancelarią prosimy o przesyłanie cv ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym na adres kancelaria@mstepien.pl – dopiskiem w tytule e-mail „Rekrutacja”. Prosimy o zamieszczenie klauzuli zezwalającej na przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji teraz i w przyszłości.

Umożliwiamy studentom prawa odbycie praktyki lub stażu przez okres co najmniej jednego miesiąca – cv ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym na adres kancelaria@mstepien.pl – dopiskiem w tytule e-mail „Praktyki”. Prosimy o zamieszczenie klauzuli zezwalającej na przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji teraz i w przyszłości.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Dokumentację proszę przesyłać wyłącznie w formacie PDF.

KarieraKooperacjaPolecane stronyPolityka prywatności - Google+ - Facebook

^ na górę © 2009-2024 Marcin Stępień, Radca Prawny, Kancelaria Gdynia made by bakulik